HSD150MX17-A01

| panel típus | HSD150MX17-A01 |
|---|---|
| panel Brand | HannStar |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| HSD150MX17-A01 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
| aktív terület | 304.128×228.096 mm |
| Vázlat | 326.5×253.5×10.9 mm |
| Felület | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontraszt arány | 600:1 (Typ.) |
| Szinek | 16.2M (6-bit + FRC) |
| Válaszidő | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Látószög | 65/65/45/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvencia | 60Hz |
| lámpa típusa | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Jelző interfész | LVDS (1 ch, 8-bit) , 20 pins |
| Bemeneti feszültség | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com egy speciális harisnya forgalmazó HannStar HSD150MX17-A01.
HannStar HSD150MX17-A01 új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A HannStar HSD150MX17-A01 pdf adatlap vagy részletes előírásokat a HannStar HSD150MX17-A01 vagy más HannStar LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot HannStar HSD150MX17-A01 a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
HannStar HSD150MX17-A01 új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A HannStar HSD150MX17-A01 pdf adatlap vagy részletes előírásokat a HannStar HSD150MX17-A01 vagy más HannStar LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot HannStar HSD150MX17-A01 a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
Kapcsolódó kulcsszavak "HSD150MX17-A01"
- HannStar HSD150MX17-A01
- HSD150MX17-A01 adatlap
- HSD150MX17-A01 kép
- HSD150MX17-A01 ár
- HSD150MX17-A01 forgalmazó

