HSD150PK11-A

| panel típus | HSD150PK11-A |
|---|---|
| panel Brand | HannStar |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1400×1050 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| HSD150PK11-A Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
| aktív terület | 304.5×228.375 mm |
| Vázlat | 317.3×242×6.8 mm |
| alakja stílus | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Felület | |
| kontraszt arány | 250:1 (Typ.) |
| Szinek | 262K (6-bit) |
| Válaszidő | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Látószög | 40/40/20/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvencia | 60Hz |
| lámpa típusa | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Jelző interfész | LVDS (2 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Bemeneti feszültség | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com egy speciális harisnya forgalmazó HannStar HSD150PK11-A.
HannStar HSD150PK11-A új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A HannStar HSD150PK11-A pdf adatlap vagy részletes előírásokat a HannStar HSD150PK11-A vagy más HannStar LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot HannStar HSD150PK11-A a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
HannStar HSD150PK11-A új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A HannStar HSD150PK11-A pdf adatlap vagy részletes előírásokat a HannStar HSD150PK11-A vagy más HannStar LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot HannStar HSD150PK11-A a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
Kapcsolódó kulcsszavak "HSD150PK11-A"
- HannStar HSD150PK11-A
- HSD150PK11-A adatlap
- HSD150PK11-A kép
- HSD150PK11-A ár
- HSD150PK11-A forgalmazó

