HSD150SX82-B

| panel típus | HSD150SX82-B |
|---|---|
| panel Brand | HannStar |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| HSD150SX82-B Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
| aktív terület | 304.128×228.096 mm |
| Vázlat | 340×250.1×13.6 mm |
| Felület | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontraszt arány | 300:1 (Typ.) |
| Szinek | 262K (6-bit) |
| Válaszidő | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Látószög | 60/60/40/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvencia | 60Hz |
| lámpa típusa | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Jelző interfész | Parallel RGB (2 ch, 6-bit) , 80 pins |
| Bemeneti feszültség | 3.3/9.0/23.5/-6.0/-15.0V (Typ.)(VDD1/VDD2/VGH/VGL/VGC) |
LCDs-Screen.com egy speciális harisnya forgalmazó HannStar HSD150SX82-B.
HannStar HSD150SX82-B új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A HannStar HSD150SX82-B pdf adatlap vagy részletes előírásokat a HannStar HSD150SX82-B vagy más HannStar LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot HannStar HSD150SX82-B a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
HannStar HSD150SX82-B új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A HannStar HSD150SX82-B pdf adatlap vagy részletes előírásokat a HannStar HSD150SX82-B vagy más HannStar LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot HannStar HSD150SX82-B a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
Kapcsolódó kulcsszavak "HSD150SX82-B"
- HannStar HSD150SX82-B
- HSD150SX82-B adatlap
- HSD150SX82-B kép
- HSD150SX82-B ár
- HSD150SX82-B forgalmazó

