IPS1P5707-H-E
| panel típus | IPS1P5707-H-E |
|---|---|
| panel Brand | TRULY |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.0 inch, 240×400 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| IPS1P5707-H-E Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Megjelenítési mód | IPS, Normally Black, Transmissive |
| aktív terület | 38.88×64.8 mm |
| Vázlat | 44.88×74.9 mm |
| Felület | |
| kontraszt arány | 500:1 (Typ.) |
| Szinek | 262K |
| Válaszidő | 48 (Typ.)(Tr+Td) |
| Látószög | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvencia | 60Hz |
| lámpa típusa | 1S5P WLED Without Driver |
| Jelző interfész | CPU , 40 pins |
| Bemeneti feszültség | (1.8/2.8)/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCC) |
LCDs-Screen.com egy speciális harisnya forgalmazó TRULY IPS1P5707-H-E.
TRULY IPS1P5707-H-E új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A TRULY IPS1P5707-H-E pdf adatlap vagy részletes előírásokat a TRULY IPS1P5707-H-E vagy más TRULY LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot TRULY IPS1P5707-H-E a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
TRULY IPS1P5707-H-E új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A TRULY IPS1P5707-H-E pdf adatlap vagy részletes előírásokat a TRULY IPS1P5707-H-E vagy más TRULY LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot TRULY IPS1P5707-H-E a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
Kapcsolódó kulcsszavak "IPS1P5707-H-E"
- TRULY IPS1P5707-H-E
- IPS1P5707-H-E adatlap
- IPS1P5707-H-E kép
- IPS1P5707-H-E ár
- IPS1P5707-H-E forgalmazó

