LB070W02-TMA2

| panel típus | LB070W02-TMA2 |
|---|---|
| panel Brand | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 480×234 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LB070W02-TMA2 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
| aktív terület | 154.08×86.58 mm |
| Vázlat | 166×100 mm |
| Felület | Antiglare |
| kontraszt arány | 400:1 (Typ.) |
| Szinek | Full color |
| Válaszidő | 10/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Látószög | 65/65/65/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| lámpa típusa | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Jelző interfész | TFT Specific Analog RGB , 30 pins |
| Bemeneti feszültség | 3.3/5.0/16.5/-14.5V (Typ.)(VDD1/VDD2/VGH/VEE) |
LCDs-Screen.com egy speciális harisnya forgalmazó LG.Philips LCD LB070W02-TMA2.
LG.Philips LCD LB070W02-TMA2 új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A LG.Philips LCD LB070W02-TMA2 pdf adatlap vagy részletes előírásokat a LG.Philips LCD LB070W02-TMA2 vagy más LG.Philips LCD LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot LG.Philips LCD LB070W02-TMA2 a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
LG.Philips LCD LB070W02-TMA2 új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A LG.Philips LCD LB070W02-TMA2 pdf adatlap vagy részletes előírásokat a LG.Philips LCD LB070W02-TMA2 vagy más LG.Philips LCD LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot LG.Philips LCD LB070W02-TMA2 a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
Kapcsolódó kulcsszavak "LB070W02-TMA2"
- LG.Philips LCD LB070W02-TMA2
- LB070W02-TMA2 adatlap
- LB070W02-TMA2 kép
- LB070W02-TMA2 ár
- LB070W02-TMA2 forgalmazó

