LC201V1-A1SO

| panel típus | LC201V1-A1SO |
|---|---|
| panel Brand | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,20.1 inch, 640×480 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LC201V1-A1SO Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
| aktív terület | 408×306 mm |
| Vázlat | 450×348.7 mm |
| Felület | Antiglare (Haze 12%), Hard coating (3H) |
| kontraszt arány | 400:1 (Typ.) |
| Szinek | 16.7M (8-bit) |
| Válaszidő | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Látószög | 60/60/45/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvencia | 60Hz |
| lámpa típusa | 6 pcs CCFL Without Driver |
| Jelző interfész | CMOS/TTL (1 ch, 8-bit) , 50 pins |
| Bemeneti feszültség | 5.0V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Screen.com egy speciális harisnya forgalmazó LG.Philips LCD LC201V1-A1SO.
LG.Philips LCD LC201V1-A1SO új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A LG.Philips LCD LC201V1-A1SO pdf adatlap vagy részletes előírásokat a LG.Philips LCD LC201V1-A1SO vagy más LG.Philips LCD LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot LG.Philips LCD LC201V1-A1SO a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
LG.Philips LCD LC201V1-A1SO új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A LG.Philips LCD LC201V1-A1SO pdf adatlap vagy részletes előírásokat a LG.Philips LCD LC201V1-A1SO vagy más LG.Philips LCD LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot LG.Philips LCD LC201V1-A1SO a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
Kapcsolódó kulcsszavak "LC201V1-A1SO"
- LG.Philips LCD LC201V1-A1SO
- LC201V1-A1SO adatlap
- LC201V1-A1SO kép
- LC201V1-A1SO ár
- LC201V1-A1SO forgalmazó

