Áttekintés
Leírás
LC320WUD-SBA1

LC320WUD-SBA1 Alapinformációk
| panel típus | LC320WUD-SBA1 |
|---|---|
| panel Brand | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1920×1080 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LC320WUD-SBA1 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Modell Alias | LC320WUD (SB)(A1) |
| Üzemi hőmérséklet | 0 ~ 50 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -20 ~ 60 °C |
LC320WUD-SBA1 mechanikai jellemzők
| képpontos | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 69 PPI |
| Képarány | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.12125×0.36375 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.36375×0.36375 mm (H×V) |
| Súly | 6.00/6.60Kgs (Typ./Max.) |
| Felület | Antiglare (Haze 10%), Hard coating (3H) |
| aktív terület | 698.4×392.85 mm (H×V) |
| előlap Area | 703.8×398.4 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 760×450 mm (H×V) |
| vázlat Mélység | 48.0 (Typ.) mm |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
| Érintő panel | Without |
LC320WUD-SBA1 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 500 cd/m² (Typ.) |
| kontraszt arány | 1300 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| kijelző Színes | 16.7M/1.06B (8-bit / 8-bit + Dithering) |
| színskála | 72% NTSC (CIE1931) |
| Válaszidő | 6 (Typ.)(G to G); 8 (Typ.)(MPRT) |
| Látószög | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Profil irány | Symmetry |
| Fehér színű Chromaticity | Wx:0.279; Wy:0.292 |
| fehér változat | 1.30 (Max.)(5 points) |
| napfényben is olvasható | N |
LC320WUD-SBA1 Electronics Feature
| függőleges frekvencia | 120Hz |
|---|---|
| fordított Scan | No |
| A teljes energiafogyasztás | 118.5W (Typ.) |
LC320WUD-SBA1 háttérvilágítás
| lámpa pozíció | Direct light type |
|---|---|
| lámpa típusa | EEFL |
| Lámpa üzemidő | 50K(Min.) (Hours) |
| interfész típusa | Connector |
| Lámpa vezető testület | 110/120W (Typ./Max.) |
LC320WUD-SBA1 Jelző interfész
| jel Kategória | LVDS |
|---|---|
| Jelosztály | LVDS (4 ch, 8/10-bit) |
| Bemeneti feszültség panelba | 12.0V (Typ.) |
| Áramfelvétel panelba | 710/823mA (Typ./Max.) |
| Panel Fogyasztás | 8.52/11.0W (Typ./Max.) |
| interfész típusa | Connector |
| Jelző interfész | JAE - FI-RE51S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
| 3D megjelenítés |
