Áttekintés
Leírás
LC420DUE-FGA3

LC420DUE-FGA3 Alapinformációk
| panel típus | LC420DUE-FGA3 |
|---|---|
| panel Brand | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,42 inch, 1920×1080 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LC420DUE-FGA3 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Modell Alias | LC420DUE (FG)(A3) |
| Üzemi hőmérséklet | 0 ~ 50 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -20 ~ 60 °C |
LC420DUE-FGA3 mechanikai jellemzők
| képpontos | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 52 PPI |
| Képarány | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.1611×0.4833 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.4833×0.4833 mm (H×V) |
| Súly | 7.00/8.00Kgs (Typ./Max.) |
| Felület | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| aktív terület | 927.94×521.96 mm (H×V) |
| előlap Area | 933.0×527.0 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 959.55×559.1 mm (H×V) |
| vázlat Mélység | 26.0/39.2 (Typ./Max.) mm |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
| Érintő panel | Without |
LC420DUE-FGA3 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 300 cd/m² (Typ.) |
| kontraszt arány | 1200 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| kijelző Színes | 16.7M (8-bit) |
| színskála | 68% NTSC (CIE1931) |
| Válaszidő | 6 (Typ.)(G to G) |
| Látószög | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Profil irány | Symmetry |
| Fehér színű Chromaticity | Wx:0.285; Wy:0.285 |
| fehér változat | 1.54 (Max.)(9 points) |
| napfényben is olvasható | N |
LC420DUE-FGA3 Electronics Feature
| függőleges frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| fordított Scan | No |
| A teljes energiafogyasztás | 54.6W (Typ.) |
LC420DUE-FGA3 háttérvilágítás
| lámpa pozíció | Direct light type |
|---|---|
| lámpa típusa | WLED |
| Lámpa üzemidő | 30K(Min.) (Hours) |
| lámpa feszültség | 198.4/206.7/227.2V (Min./Typ./Max.) |
| lámpa áram | 235mA (Typ.) |
| Lámpák Fogyasztás | 48.6W (Typ.) |
| interfész típusa | Connector |
| Lámpa vezető testület | No |
LC420DUE-FGA3 Jelző interfész
| jel Kategória | LVDS |
|---|---|
| Jelosztály | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Bemeneti feszültség panelba | 12.0V (Typ.) |
| Áramfelvétel panelba | 500/600mA (Typ./Max.) |
| Panel Fogyasztás | 6.0/7.8W (Typ./Max.) |
| interfész típusa | Connector |
| Jelző interfész | JAE - FI-RE51S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
