Áttekintés
Leírás
LC470DUJ-SGE1

LC470DUJ-SGE1 Alapinformációk
| panel típus | LC470DUJ-SGE1 |
|---|---|
| panel Brand | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,47 inch, 1920×1080 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LC470DUJ-SGE1 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Modell Alias | LC470DUJ (SG)(E1) |
| Üzemi hőmérséklet | 0 ~ 50 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -20 ~ 65 °C |
LC470DUJ-SGE1 mechanikai jellemzők
| képpontos | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 46 PPI |
| Képarány | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.1805×0.5415 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.5415×0.5415 mm (H×V) |
| Súly | 1.6Kgs (Typ.) |
| Felület | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| aktív terület | 1039.68×584.82 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 1055.28×601.12 mm (H×V) |
| vázlat Mélység | 1.4 (Typ.) mm |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
| Érintő panel | Without |
LC470DUJ-SGE1 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 0 cd/m² |
| kontraszt arány | 1200 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| kijelző Színes | 16.7M (8-bit) |
| színskála | 70% NTSC (CIE1931) |
| Válaszidő | 6/9 (Typ.)(Tr/Td) |
| Látószög | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Profil irány | Symmetry |
| transzmisszivitást | 7.0% (Typ.)(with Polarizer) |
| napfényben is olvasható | N |
LC470DUJ-SGE1 Electronics Feature
| függőleges frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| fordított Scan | No |
LC470DUJ-SGE1 háttérvilágítás
| lámpa típusa | No B/L |
|---|
LC470DUJ-SGE1 Jelző interfész
| jel Kategória | LVDS |
|---|---|
| Jelosztály | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Bemeneti feszültség panelba | 12.0V (Typ.) |
| Áramfelvétel panelba | 410/533mA (Typ./Max.) |
| Panel Fogyasztás | 4.92/6.4W (Typ./Max.) |
| interfész típusa | Connector |
| Jelző interfész | JAE - FI-RE51S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
