Áttekintés
Leírás
LC470WU1-SL01

LC470WU1-SL01 Alapinformációk
| panel típus | LC470WU1-SL01 |
|---|---|
| panel Brand | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,47 inch, 1920×1080 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LC470WU1-SL01 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Modell Alias | LC470WU1 (SL)(01) |
| Üzemi hőmérséklet | 0 ~ 40 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -20 ~ 50 °C |
LC470WU1-SL01 mechanikai jellemzők
| képpontos | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 46 PPI |
| Képarány | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.1805×0.5415 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.5415×0.5415 mm (H×V) |
| Súly | 20.0Kgs (Typ.) |
| Felület | Antiglare, Hard coating (3H) |
| aktív terület | 1039.68×584.82 mm (H×V) |
| előlap Area | 1047.8×593.0 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 1096×640 mm (H×V) |
| vázlat Mélység | 31.4/49.1 (Typ./Max.) mm |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
| Érintő panel | Without |
LC470WU1-SL01 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 550 cd/m² (Typ.) |
| kontraszt arány | 1600:1 (Typ.) (Dynamic) |
| kijelző Színes | 16.7M (8-bit) |
| Válaszidő | 8 (Typ.)(G to G) |
| Látószög | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Profil irány | Symmetry |
| Fehér színű Chromaticity | Wx:0.272; Wy:0.278 |
| fehér változat | 1.30 (Max.)(5 points) |
| napfényben is olvasható | N |
LC470WU1-SL01 Electronics Feature
| függőleges frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| fordított Scan | No |
| A teljes energiafogyasztás | 231W (Typ.) |
LC470WU1-SL01 háttérvilágítás
| lámpa pozíció | Direct light type |
|---|---|
| lámpa típusa | CCFL |
| lámpa összege | 24 pcs |
| Lámpa üzemidő | 50K(Min.) (Hours) |
| interfész típusa | Connector |
| Lámpa vezető testület | 223/240W (Typ./Max.) |
LC470WU1-SL01 Jelző interfész
| jel Kategória | LVDS |
|---|---|
| Jelosztály | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Bemeneti feszültség panelba | 12.0V (Typ.) |
| Áramfelvétel panelba | 700mA (Typ.) |
| Panel Fogyasztás | 8.4W (Typ.) |
| interfész típusa | Connector |
| Jelző interfész | JAE - FI-RE51S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
