LC470WU1-SL02

| panel típus | LC470WU1-SL02 |
|---|---|
| panel Brand | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,47 inch, 1920×1080 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LC470WU1-SL02 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Megjelenítési mód | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
| aktív terület | 1039.68×584.82 mm |
| Vázlat | 1096×640×49.1 mm |
| Felület | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontraszt arány | 800:1 (Typ.) |
| Szinek | 16.7M (8-bit) |
| Válaszidő | 8 (Typ.)(G to G) |
| Látószög | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvencia | 60Hz |
| lámpa típusa | 24 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Jelző interfész | LVDS (2 ch, 8-bit) , 51 pins |
| Bemeneti feszültség | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com egy speciális harisnya forgalmazó LG.Philips LCD LC470WU1-SL02.
LG.Philips LCD LC470WU1-SL02 új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A LG.Philips LCD LC470WU1-SL02 pdf adatlap vagy részletes előírásokat a LG.Philips LCD LC470WU1-SL02 vagy más LG.Philips LCD LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot LG.Philips LCD LC470WU1-SL02 a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
LG.Philips LCD LC470WU1-SL02 új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A LG.Philips LCD LC470WU1-SL02 pdf adatlap vagy részletes előírásokat a LG.Philips LCD LC470WU1-SL02 vagy más LG.Philips LCD LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot LG.Philips LCD LC470WU1-SL02 a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
Kapcsolódó kulcsszavak "LC470WU1-SL02"
- LG.Philips LCD LC470WU1-SL02
- LC470WU1-SL02 adatlap
- LC470WU1-SL02 kép
- LC470WU1-SL02 ár
- LC470WU1-SL02 forgalmazó

