Áttekintés
Leírás
LC470WU2-SLA1

LC470WU2-SLA1 Alapinformációk
| panel típus | LC470WU2-SLA1 |
|---|---|
| panel Brand | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,47 inch, 1920×1080 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LC470WU2-SLA1 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Modell Alias | LC470WU2 (SL)(A1) |
| Üzemi hőmérséklet | 0 ~ 50 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -20 ~ 60 °C |
LC470WU2-SLA1 mechanikai jellemzők
| képpontos | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 46 PPI |
| Képarány | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.1805×0.5415 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.5415×0.5415 mm (H×V) |
| Súly | 16.5/17.5Kgs (Typ./Max.) |
| Felület | Antiglare, Hard coating (3H) |
| aktív terület | 1039.68×584.82 mm (H×V) |
| előlap Area | 1049.0×593.0 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 1096×640 mm (H×V) |
| vázlat Mélység | 55.0 (Typ.) mm |
| Holes & tartók | Rear mounting holes (12-M4) |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
| Érintő panel | Without |
LC470WU2-SLA1 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 500 cd/m² (Typ.) |
| kontraszt arány | 5000:1 (Typ.) (Dynamic) |
| kijelző Színes | 1.07B (10-bit) |
| színskála | 92% NTSC (CIE1931) |
| Válaszidő | 5 (Typ.)(G to G); 8 (Typ.)(MPRT) |
| Látószög | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Profil irány | Symmetry |
| Fehér színű Chromaticity | Wx:0.279; Wy:0.292 |
| fehér változat | 1.30 (Max.)(5 points) |
| napfényben is olvasható | N |
LC470WU2-SLA1 Electronics Feature
| függőleges frekvencia | 120Hz |
|---|---|
| fordított Scan | No |
| A teljes energiafogyasztás | 250.2W (Typ.) |
LC470WU2-SLA1 háttérvilágítás
| lámpa pozíció | Direct light type |
|---|---|
| lámpa típusa | CCFL |
| Lámpa üzemidő | 30K(Min.) (Hours) |
| interfész típusa | Connector |
| Lámpa vezető testület | 240/264W (Typ./Max.) |
LC470WU2-SLA1 Jelző interfész
| jel Kategória | LVDS |
|---|---|
| Jelosztály | LVDS (4 ch, 10-bit) |
| Bemeneti feszültség panelba | 12.0V (Typ.) |
| Áramfelvétel panelba | 850/1105mA (Typ./Max.) |
| Panel Fogyasztás | 10.2/13.26W (Typ./Max.) |
| interfész típusa | Connector |
| Jelző interfész | JAE - FI-RE51S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
| 3D megjelenítés |
