Áttekintés
Leírás
LC520WU1-SLB2

LC520WU1-SLB2 Alapinformációk
| panel típus | LC520WU1-SLB2 |
|---|---|
| panel Brand | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,52 inch, 1920×1080 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LC520WU1-SLB2 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Modell Alias | LC520WU1 (SL)(B2) |
| Üzemi hőmérséklet | 0 ~ 50 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -20 ~ 60 °C |
LC520WU1-SLB2 mechanikai jellemzők
| képpontos | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 42 PPI |
| Képarány | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.200×0.600 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.600×0.600 mm (H×V) |
| Súly | 23.0/24.2Kgs (Typ./Max.) |
| Felület | Antiglare (Haze 13%), Hard coating (3H) |
| aktív terület | 1152×648 mm (H×V) |
| előlap Area | 1160.0×656.0 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 1236×719.2 mm (H×V) |
| vázlat Mélység | 57.5 mm |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
| Érintő panel | Without |
LC520WU1-SLB2 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 500 cd/m² (Typ.) |
| kontraszt arány | 5000:1 (Typ.) (Dynamic) |
| kijelző Színes | 16.7M (8-bit) |
| színskála | 72% NTSC (CIE1931) |
| Válaszidő | 5 (Typ.)(G to G) |
| Látószög | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Profil irány | Symmetry |
| Fehér színű Chromaticity | Wx:0.279; Wy:0.292 |
| fehér változat | 1.30 (Max.)(5 points) |
| napfényben is olvasható | N |
LC520WU1-SLB2 Electronics Feature
| függőleges frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| fordított Scan | No |
| A teljes energiafogyasztás | 259.4W (Typ.) |
LC520WU1-SLB2 háttérvilágítás
| lámpa pozíció | Direct light type |
|---|---|
| lámpa típusa | CCFL |
| Lámpa üzemidő | 30K(Min.) (Hours) |
| interfész típusa | Connector |
| Lámpa vezető testület | 250/274W (Typ./Max.) |
LC520WU1-SLB2 Jelző interfész
| jel Kategória | LVDS |
|---|---|
| Jelosztály | LVDS (2 ch, 10-bit) |
| Bemeneti feszültség panelba | 12.0V (Typ.) |
| Áramfelvétel panelba | 758/102mA (Typ./Max.) |
| Panel Fogyasztás | 9.4/12.2W (Typ./Max.) |
| interfész típusa | Connector |
| Jelző interfész | JAE - FI-RE51S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
