Áttekintés
Leírás
LC550EUJ-FFK1

LC550EUJ-FFK1 Alapinformációk
| panel típus | LC550EUJ-FFK1 |
|---|---|
| panel Brand | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 1920×1080 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LC550EUJ-FFK1 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Üzemi hőmérséklet | 0 ~ 50 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -20 ~ 60 °C |
LC550EUJ-FFK1 mechanikai jellemzők
| képpontos | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 40 PPI |
| Képarány | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.210×0.630 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.630×0.630 mm (H×V) |
| Súly | 2.60Kgs (Typ.) |
| Felület | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (2H) |
| aktív terület | 1209.6×680.4 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 1225.2×700 mm (H×V) |
| vázlat Mélység | 1.5 (Typ.) mm |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
| Érintő panel | Without |
LC550EUJ-FFK1 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 0 cd/m² |
| kontraszt arány | 1400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| kijelző Színes | 16.7M (8-bit) |
| Válaszidő | 6 (Typ.)(G to G) |
| Látószög | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Profil irány | Symmetry |
| transzmisszivitást | 6.25% (Typ.)(with Polarizer) |
| napfényben is olvasható | N |
LC550EUJ-FFK1 Electronics Feature
| függőleges frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| fordított Scan | No |
LC550EUJ-FFK1 háttérvilágítás
| lámpa típusa | No B/L |
|---|
LC550EUJ-FFK1 Jelző interfész
| jel Kategória | LVDS |
|---|---|
| Jelosztály | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Bemeneti feszültség panelba | 12.0V (Typ.) |
| Áramfelvétel panelba | 573/745mA (Typ./Max.) |
| Panel Fogyasztás | 6.88/8.94W (Typ./Max.) |
| interfész típusa | Connector |
| Jelző interfész | JAE - FI-RE51S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
