Áttekintés
Leírás
LC550EUN-SEF1

LC550EUN-SEF1 Alapinformációk
| panel típus | LC550EUN-SEF1 |
|---|---|
| panel Brand | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 1920×1080 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LC550EUN-SEF1 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Modell Alias | LC550EUN (SE)(F1) |
| Üzemi hőmérséklet | 0 ~ 50 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -20 ~ 60 °C |
| Megjegyzések | Surface Luminance, white 3D: 135 cd/m² |
LC550EUN-SEF1 mechanikai jellemzők
| képpontos | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 40 PPI |
| Képarány | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.210×0.630 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.630×0.630 mm (H×V) |
| Súly | 17.5/18.5Kgs (Typ./Max.) |
| Felület | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (2H) |
| aktív terület | 1209.6×680.4 mm (H×V) |
| előlap Area | 1217.6×688.4 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 1244.6×720.9 mm (H×V) |
| vázlat Mélység | 20.0/26.7 (Typ./Max.) mm |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
| Érintő panel | Without |
LC550EUN-SEF1 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 360 cd/m² (Typ.) |
| kontraszt arány | 1600 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| kijelző Színes | 16.7M (8-bit) |
| színskála | 68% NTSC (CIE1931) |
| Válaszidő | 6 (Typ.)(G to G) |
| Látószög | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Profil irány | Symmetry |
| Fehér színű Chromaticity | Wx:0.279; Wy:0.292 |
| fehér változat | 1.35 (Max.)(5 points) |
| 3D megjelenítés | |
| napfényben is olvasható | N |
LC550EUN-SEF1 Electronics Feature
| függőleges frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| fordított Scan | No |
| A teljes energiafogyasztás | 109.6W (Typ.) |
LC550EUN-SEF1 háttérvilágítás
| lámpa pozíció | Edge light type |
|---|---|
| lámpa típusa | WLED |
| Lámpa üzemidő | 50K(Typ.) (Hours) |
| interfész típusa | Connector |
| Lámpa vezető testület | 100.1/109.3W (Typ./Max.) |
LC550EUN-SEF1 Jelző interfész
| jel Kategória | LVDS |
|---|---|
| Jelosztály | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Bemeneti feszültség panelba | 12.0V (Typ.) |
| Áramfelvétel panelba | 611/794mA (Typ./Max.) |
| Panel Fogyasztás | 7.3/9.49W (Typ./Max.) |
| interfész típusa | Connector |
| Jelző interfész | JAE - FI-RE51S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
