Áttekintés
Leírás
LC550W01-A5K2

LC550W01-A5K2 Alapinformációk
| panel típus | LC550W01-A5K2 |
|---|---|
| panel Brand | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 1920×1080 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LC550W01-A5K2 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Modell Alias | LC550W01 (A5)(K2) |
| Üzemi hőmérséklet | 0 ~ 40 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -20 ~ 50 °C |
LC550W01-A5K2 mechanikai jellemzők
| képpontos | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 40 PPI |
| Képarány | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.210×0.630 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.630×0.630 mm (H×V) |
| Súly | 30.0/31.5Kgs (Typ./Max.) |
| Felület | Antiglare, Hard coating (3H) |
| aktív terület | 1209.6×680.4 mm (H×V) |
| előlap Area | 1217.6×688.4 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 1264×738.4 mm (H×V) |
| vázlat Mélység | 49.8 (Typ.) mm |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
| Érintő panel | Without |
LC550W01-A5K2 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 1500 cd/m² (Typ.) |
| kontraszt arány | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| kijelző Színes | 16.7M (8-bit) |
| Válaszidő | 7/9 (Typ.)(Tr/Td); 10 (Typ.)(G to G) |
| Látószög | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Profil irány | Symmetry |
| Fehér színű Chromaticity | Wx:0.284; Wy:0.295 |
| fehér változat | 1.30 (Max.)(5 points) |
| napfényben is olvasható | Y |
LC550W01-A5K2 Electronics Feature
| függőleges frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| fordított Scan | No |
| A teljes energiafogyasztás | 265.86W (Typ.) |
LC550W01-A5K2 háttérvilágítás
| lámpa pozíció | Direct light type |
|---|---|
| lámpa típusa | CCFL |
| lámpa összege | 28 pcs |
| Lámpa üzemidő | 50K(Min.) (Hours) |
| interfész típusa | Connector |
| Lámpa vezető testület | 252±38W |
LC550W01-A5K2 Jelző interfész
| jel Kategória | LVDS |
|---|---|
| Jelosztály | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Bemeneti feszültség panelba | 18.0V (Typ.) |
| Áramfelvétel panelba | 539/770/1001mA (Min./Typ./Max.) |
| Panel Fogyasztás | 13.86±4.16W |
| interfész típusa | Connector |
| 3D megjelenítés |
