LC750EQY-FJA1

| panel típus | LC750EQY-FJA1 |
|---|---|
| panel Brand | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,75 inch, 3840×2160 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LC750EQY-FJA1 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Megjelenítési mód | IPS, Normally Black, Transmissive |
| aktív terület | 1649.66×927.936 mm |
| Vázlat | 1665.65×944.73 mm |
| Felület | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (2H) |
| kontraszt arány | |
| Szinek | 16.7M/1.07B (8-bit / 8-bit + Dithering) |
| Válaszidő | 8 (Typ.)(G to G) |
| Látószög | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvencia | 60Hz |
| Jelző interfész | V-by-One 8 lane , 56 pins |
| Bemeneti feszültség | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com egy speciális harisnya forgalmazó LG Display LC750EQY-FJA1.
LG Display LC750EQY-FJA1 új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A LG Display LC750EQY-FJA1 pdf adatlap vagy részletes előírásokat a LG Display LC750EQY-FJA1 vagy más LG Display LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot LG Display LC750EQY-FJA1 a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
LG Display LC750EQY-FJA1 új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A LG Display LC750EQY-FJA1 pdf adatlap vagy részletes előírásokat a LG Display LC750EQY-FJA1 vagy más LG Display LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot LG Display LC750EQY-FJA1 a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
Kapcsolódó kulcsszavak "LC750EQY-FJA1"
- LG Display LC750EQY-FJA1
- LC750EQY-FJA1 adatlap
- LC750EQY-FJA1 kép
- LC750EQY-FJA1 ár
- LC750EQY-FJA1 forgalmazó

