Áttekintés
Leírás
LH220J01-TH03

LH220J01-TH03 Alapinformációk
| panel típus | LH220J01-TH03 |
|---|---|
| panel Brand | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 176×220 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LH220J01-TH03 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Üzemi hőmérséklet | -20 ~ 70 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -30 ~ 80 °C |
LH220J01-TH03 mechanikai jellemzők
| képpontos | 176(RGB)×220 (QCIF+) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 128 PPI |
| Képarány | 4:5 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.066×0.198 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.198×0.198 mm (H×V) |
| aktív terület | 34.848×43.56 mm (H×V) |
| Álló vagy fekvő | Portrait type |
| Érintő panel | Without |
LH220J01-TH03 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 0 cd/m² |
| napfényben is olvasható | N |
LH220J01-TH03 háttérvilágítás
| lámpa típusa | No B/L |
|---|
