Áttekintés
Leírás
LH220J01-TH05

LH220J01-TH05 Alapinformációk
| panel típus | LH220J01-TH05 |
|---|---|
| panel Brand | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 176×220 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LH220J01-TH05 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Üzemi hőmérséklet | -20 ~ 70 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -30 ~ 80 °C |
LH220J01-TH05 mechanikai jellemzők
| képpontos | 176(RGB)×220 (QCIF+) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 128 PPI |
| Képarány | 4:5 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.066×0.198 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.198×0.198 mm (H×V) |
| Súly | 2.8±0.28g |
| Felület | Without Polarizer |
| aktív terület | 34.848×43.56 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 39×52.36 mm (H×V) |
| vázlat Mélység | 0.6±0.05 mm |
| Álló vagy fekvő | Portrait type |
| Érintő panel | Without |
LH220J01-TH05 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 0 cd/m² |
| kontraszt arány | 350 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| színskála | 60% NTSC (CIE1931) |
| Válaszidő | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Látószög | 45/45/35/15 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Profil irány | 12 o'clock |
| transzmisszivitást | 15.8% (Typ.)(without Polarizer) |
| napfényben is olvasható | N |
LH220J01-TH05 Electronics Feature
| meghajtó IC | Suggest S6D0164, NT39115 |
|---|
LH220J01-TH05 háttérvilágítás
| lámpa típusa | No B/L |
|---|
