Áttekintés
Leírás
LH240Q35-SH02

LH240Q35-SH02 Alapinformációk
| panel típus | LH240Q35-SH02 |
|---|---|
| panel Brand | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 240×320 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LH240Q35-SH02 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Üzemi hőmérséklet | -20 ~ 70 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -30 ~ 80 °C |
LH240Q35-SH02 mechanikai jellemzők
| képpontos | 240(RGB)×320 (QVGA) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 166 PPI |
| Képarány | 3:4 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.051×0.153 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.153×0.153 mm (H×V) |
| Súly | 2.7g (Typ.) |
| Felület | Without Polarizer |
| aktív terület | 36.72×48.96 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 40.52×56.36 mm (H×V) |
| vázlat Mélység | 0.5±0.05 mm |
| Álló vagy fekvő | Portrait type |
| Érintő panel | Without |
LH240Q35-SH02 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 0 cd/m² |
| kontraszt arány | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| színskála | 72% NTSC (CIE1931) |
| Válaszidő | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Látószög | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Profil irány | Symmetry |
| transzmisszivitást | 4.5% (Typ.)(with Polarizer) |
| napfényben is olvasható | N |
LH240Q35-SH02 Electronics Feature
| meghajtó IC | Suggest R61520, R61505W |
|---|
LH240Q35-SH02 háttérvilágítás
| lámpa típusa | No B/L |
|---|
