Áttekintés
Leírás
LK460D3LZ50R

LK460D3LZ50R Alapinformációk
| panel típus | LK460D3LZ50R |
|---|---|
| panel Brand | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,46 inch, 1920×1080 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LK460D3LZ50R Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Üzemi hőmérséklet | 0 ~ 50 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -25 ~ 65 °C |
LK460D3LZ50R mechanikai jellemzők
| képpontos | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 47 PPI |
| Képarány | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.177×0.530 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.530×0.530 mm (H×V) |
| Súly | 14.0Kgs |
| Felület | Hard coating (2H) |
| aktív terület | 1018.35×572.544 mm (H×V) |
| előlap Area | 1034.5×580.8 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 1075.1×630.1 mm (H×V) |
| vázlat Mélység | 50.6 (Typ.) mm |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
| Érintő panel | Without |
LK460D3LZ50R optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | ASV, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 450 cd/m² (Typ.) |
| kontraszt arány | 2000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| kijelző Színes | 1.07B (10-bit) |
| Válaszidő | 6/4 (Typ.)(Tr/Td) |
| Látószög | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Profil irány | Symmetry |
| Fehér színű Chromaticity | Wx:0.272; Wy:0.277 |
| fehér változat | 1.25 (Max.)(5 points) |
| napfényben is olvasható | N |
LK460D3LZ50R Electronics Feature
| függőleges frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| fordított Scan | Yes (U/D, L/R) |
LK460D3LZ50R háttérvilágítás
| lámpa pozíció | Direct light type |
|---|---|
| lámpa típusa | CCFL |
| Lámpa üzemidő | 60K(Min.) (Hours) |
| interfész típusa | Connector |
| Lámpa vezető testület | 3.3/4.8A (Typ./Max.)(Vin1) |
LK460D3LZ50R Jelző interfész
| jel Kategória | LVDS |
|---|---|
| Jelosztály | LVDS (2 ch, 10-bit) |
| Bemeneti feszültség panelba | 12.0V (Typ.) |
| Áramfelvétel panelba | 0.85/1.8A (Typ./Max.) |
| interfész típusa | Connector |
| Jelző interfész | JAE - FI-RE41S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:41 pins |
| 3D megjelenítés |
