LM201WE3-TLF4

| panel típus | LM201WE3-TLF4 |
|---|---|
| panel Brand | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,20.1 inch, 1680×1050 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LM201WE3-TLF4 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
| aktív terület | 433.44×270.9 mm |
| Vázlat | 459.4×296.4 mm |
| Felület | Glare (Haze 0%), Hard coating (2H) |
| kontraszt arány | 800:1 (Typ.) |
| Szinek | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Válaszidő | 1.1/3.9 (Typ.)(Tr/Td) |
| Látószög | 80/80/75/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvencia | 60Hz |
| lámpa típusa | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Jelző interfész | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Bemeneti feszültség | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com egy speciális harisnya forgalmazó LG.Philips LCD LM201WE3-TLF4.
LG.Philips LCD LM201WE3-TLF4 új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A LG.Philips LCD LM201WE3-TLF4 pdf adatlap vagy részletes előírásokat a LG.Philips LCD LM201WE3-TLF4 vagy más LG.Philips LCD LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot LG.Philips LCD LM201WE3-TLF4 a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
LG.Philips LCD LM201WE3-TLF4 új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A LG.Philips LCD LM201WE3-TLF4 pdf adatlap vagy részletes előírásokat a LG.Philips LCD LM201WE3-TLF4 vagy más LG.Philips LCD LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot LG.Philips LCD LM201WE3-TLF4 a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
Kapcsolódó kulcsszavak "LM201WE3-TLF4"
- LG.Philips LCD LM201WE3-TLF4
- LM201WE3-TLF4 adatlap
- LM201WE3-TLF4 kép
- LM201WE3-TLF4 ár
- LM201WE3-TLF4 forgalmazó

