Áttekintés
Leírás
LP101WSA-TLB2

LP101WSA-TLB2 Alapinformációk
| panel típus | LP101WSA-TLB2 |
|---|---|
| panel Brand | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1024×600 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LP101WSA-TLB2 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Modell Alias | LP101WSA (TL)(B2) |
| Üzemi hőmérséklet | 0 ~ 50 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -20 ~ 60 °C |
LP101WSA-TLB2 mechanikai jellemzők
| képpontos | 1024(RGB)×600 (WSVGA) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 117 PPI |
| Képarány | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.0725×0.2088 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.2175×0.2088 mm (H×V) |
| Felület | Antiglare |
| aktív terület | 222.72×125.28 mm (H×V) |
| alakja stílus | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
LP101WSA-TLB2 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| kijelző Színes | 262K (6-bit) |
| napfényben is olvasható | N |
LP101WSA-TLB2 Electronics Feature
| függőleges frekvencia | 60Hz |
|---|
LP101WSA-TLB2 háttérvilágítás
| lámpa pozíció | Edge light type |
|---|---|
| lámpa típusa | WLED |
LP101WSA-TLB2 Jelző interfész
| jel Kategória | LVDS |
|---|---|
| Jelosztály | LVDS (1 ch, 6-bit) |
