LP133X4-B2NC

| panel típus | LP133X4-B2NC |
|---|---|
| panel Brand | LG LCD Inc. |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1024×768 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LP133X4-B2NC Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
| aktív terület | 270.336×202.752 mm |
| alakja stílus | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Felület | |
| kontraszt arány | |
| Szinek | 262K (6-bit) |
| Válaszidő | |
| Látószög | |
| Frekvencia | 60Hz |
| lámpa típusa | CCFL |
| Jelző interfész | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Screen.com egy speciális harisnya forgalmazó LG LCD Inc. LP133X4-B2NC.
LG LCD Inc. LP133X4-B2NC új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A LG LCD Inc. LP133X4-B2NC pdf adatlap vagy részletes előírásokat a LG LCD Inc. LP133X4-B2NC vagy más LG LCD Inc. LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot LG LCD Inc. LP133X4-B2NC a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
LG LCD Inc. LP133X4-B2NC új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A LG LCD Inc. LP133X4-B2NC pdf adatlap vagy részletes előírásokat a LG LCD Inc. LP133X4-B2NC vagy más LG LCD Inc. LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot LG LCD Inc. LP133X4-B2NC a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
Kapcsolódó kulcsszavak "LP133X4-B2NC"
- LG LCD Inc. LP133X4-B2NC
- LP133X4-B2NC adatlap
- LP133X4-B2NC kép
- LP133X4-B2NC ár
- LP133X4-B2NC forgalmazó

