Áttekintés
Leírás
LP133X8-A2C2

LP133X8-A2C2 Alapinformációk
| panel típus | LP133X8-A2C2 |
|---|---|
| panel Brand | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1024×768 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LP133X8-A2C2 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Modell Alias | LP133X8 (A2C2) |
| Üzemi hőmérséklet | 0 ~ 50 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -20 ~ 60 °C |
LP133X8-A2C2 mechanikai jellemzők
| képpontos | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 96 PPI |
| Képarány | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.088×0.264 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.264×0.264 mm (H×V) |
| aktív terület | 270.336×202.752 mm (H×V) |
| alakja stílus | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
LP133X8-A2C2 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| kijelző Színes | 262K (6-bit) |
| napfényben is olvasható | N |
LP133X8-A2C2 Electronics Feature
| függőleges frekvencia | 60Hz |
|---|
LP133X8-A2C2 háttérvilágítás
| lámpa pozíció | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| lámpa típusa | CCFL |
| lámpa összege | 1 pcs |
| lámpa alakja | Straight |
LP133X8-A2C2 Jelző interfész
| jel Kategória | LVDS |
|---|---|
| Jelosztály | LVDS |
