Áttekintés
Leírás
LP150X09-B5

LP150X09-B5 Alapinformációk
| panel típus | LP150X09-B5 |
|---|---|
| panel Brand | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LP150X09-B5 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Modell Alias | LP150X09 (B5) |
| Üzemi hőmérséklet | 0 ~ 50 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -20 ~ 60 °C |
LP150X09-B5 mechanikai jellemzők
| képpontos | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 85 PPI |
| Képarány | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.099×0.297 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.297×0.297 mm (H×V) |
| Súly | 575g (Max.) with inverter and bracket |
| Felület | Antiglare, Hard coating (3H) |
| aktív terület | 304.128×228.096 mm (H×V) |
| előlap Area | 307.5×231.4 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 317.3×241.5 mm (H×V) |
| vázlat Mélység | 5.7/6.0 (Typ./Max.) mm |
| alakja stílus | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Holes & tartók | Side mounting holes (8-M2) on left, right bezel |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
| Érintő panel | Without |
LP150X09-B5 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 220 cd/m² (Typ.) |
| kontraszt arány | 350 : 1 (Min.) (Transmissive) |
| kijelző Színes | 262K (6-bit) |
| színskála | 45% NTSC (CIE1931) |
| Válaszidő | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Látószög | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Profil irány | 6 o'clock |
| Fehér színű Chromaticity | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| fehér változat | 1.50 (Max.)(13 points) |
| napfényben is olvasható | N |
LP150X09-B5 Electronics Feature
| függőleges frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| fordított Scan | No |
| A teljes energiafogyasztás | 6.22W (Typ.) |
LP150X09-B5 háttérvilágítás
| lámpa pozíció | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| lámpa típusa | CCFL |
| lámpa összege | 1 pcs |
| lámpa alakja | Straight |
| Lámpa üzemidő | 10K(Min.) (Hours) |
| lámpa feszültség | 660/705/895V (Min./Typ./Max.) |
| lámpa áram | 2.0/5.0/6.5mA (Min./Typ./Max.) |
| Lámpa Működési frekvencia | 50/65/80KHz (Min./Typ./Max.) |
| interfész típusa | Connector |
| Lámpa vezető testület | 4.28±0.63W |
LP150X09-B5 Jelző interfész
| jel Kategória | LVDS |
|---|---|
| Jelosztály | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Bemeneti feszültség panelba | 3.3V (Typ.) |
| Áramfelvétel panelba | 260/300mA (Typ./Max.) |
| Panel Fogyasztás | 0.86/1.0W (Typ./Max.) |
| interfész típusa | Connector |
| Jelző interfész | JAE - FI-XB30SRL-HF11, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
