Áttekintés
Leírás
LP150X1-F2IB

LP150X1-F2IB Alapinformációk
| panel típus | LP150X1-F2IB |
|---|---|
| panel Brand | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LP150X1-F2IB Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Modell Alias | LP150X1 (F2IB) |
| Üzemi hőmérséklet | 0 ~ 50 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -20 ~ 60 °C |
LP150X1-F2IB mechanikai jellemzők
| képpontos | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 85 PPI |
| Képarány | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.099×0.297 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.297×0.297 mm (H×V) |
| Súly | 685/700g (Typ./Max.) |
| Felület | Antiglare, Hard coating (3H) |
| aktív terület | 304.128×228.096 mm (H×V) |
| előlap Area | 308.5×232.5 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 315.5×242.3 mm (H×V) |
| vázlat Mélység | 7.0±0.3 mm |
| alakja stílus | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Holes & tartók | Side mounting holes (6-M2) on left, right bezel |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
| Érintő panel | Without |
LP150X1-F2IB optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 150 cd/m² (Typ.) |
| kontraszt arány | 300 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| kijelző Színes | 262K (6-bit) |
| Válaszidő | 30/50 (Max.)(Tr/Td) |
| Látószög | 40/40/10/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Profil irány | 6 o'clock |
| Fehér színű Chromaticity | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| fehér változat | 1.45 (Max.)(5 points) |
| napfényben is olvasható | N |
LP150X1-F2IB Electronics Feature
| függőleges frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| fordított Scan | No |
| A teljes energiafogyasztás | 4.93W (Typ.) |
LP150X1-F2IB háttérvilágítás
| lámpa pozíció | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| lámpa típusa | CCFL |
| lámpa összege | 1 pcs |
| lámpa alakja | Straight |
| Lámpa üzemidő | 10K(Min.) (Hours) |
| lámpa feszültség | 600/630/740V (Min./Typ./Max.) |
| lámpa áram | 3.0/6.0/7.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Lámpa Működési frekvencia | 40/60/80KHz (Min./Typ./Max.) |
| Lámpa Startup Feszültség | 1100/1300V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Lámpák Fogyasztás | 3.78/4.2W (Typ./Max.) |
| interfész típusa | Connector |
| Lámpa vezető testület | No |
LP150X1-F2IB Jelző interfész
| jel Kategória | LVDS |
|---|---|
| Jelosztály | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Bemeneti feszültség panelba | 3.3V (Typ.) |
| Áramfelvétel panelba | 350/400mA (Typ./Max.) |
| Panel Fogyasztás | 1.15/2.2W (Typ./Max.) |
| interfész típusa | Connector |
| Jelző interfész | JAE - FI-SEB20P-HF13, Pitch:1.25 mm, Pin:20 pins |
