Áttekintés
Leírás
LP150X2-A2P6

LP150X2-A2P6 Alapinformációk
| panel típus | LP150X2-A2P6 |
|---|---|
| panel Brand | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LP150X2-A2P6 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Modell Alias | LP150X2 (A2)(P6) |
| Üzemi hőmérséklet | 0 ~ 50 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -20 ~ 60 °C |
LP150X2-A2P6 mechanikai jellemzők
| képpontos | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 85 PPI |
| Képarány | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.099×0.297 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.297×0.297 mm (H×V) |
| Súly | 660/675g (Typ./Max.) |
| Felület | Antiglare, Hard coating (3H) |
| aktív terület | 304.128×228.096 mm (H×V) |
| előlap Area | 307.4×231.4 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 317.3×241.5 mm (H×V) |
| vázlat Mélység | 7.0/7.3 (Typ./Max.) mm |
| alakja stílus | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Holes & tartók | Side mounting holes (8-M2) on left, right bezel |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
| Érintő panel | Without |
LP150X2-A2P6 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 180 cd/m² (Typ.) |
| kontraszt arány | 250 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| kijelző Színes | 262K (6-bit) |
| Válaszidő | 30/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Látószög | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Profil irány | 6 o'clock |
| Fehér színű Chromaticity | Wx:0.311; Wy:0.324 |
| fehér változat | 1.45 (Max.)(5 points) |
| napfényben is olvasható | N |
LP150X2-A2P6 Electronics Feature
| függőleges frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| fordított Scan | No |
| A teljes energiafogyasztás | 4.88W (Typ.) |
LP150X2-A2P6 háttérvilágítás
| lámpa pozíció | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| lámpa típusa | CCFL |
| lámpa összege | 1 pcs |
| lámpa alakja | Straight |
| Lámpa üzemidő | 10K(Min.) (Hours) |
| lámpa feszültség | 640/680/740V (Min./Typ./Max.) |
| lámpa áram | 2.5/6.0/6.5mA (Min./Typ./Max.) |
| Lámpa Működési frekvencia | 45/58/80KHz (Min./Typ./Max.) |
| Lámpa Startup Feszültség | 1170/1450V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Lámpák Fogyasztás | 4.08/4.49W (Typ./Max.) |
| interfész típusa | Connector |
| Lámpa vezető testület | No |
LP150X2-A2P6 Jelző interfész
| jel Kategória | LVDS |
|---|---|
| Jelosztály | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Bemeneti feszültség panelba | 3.3V (Typ.) |
| Áramfelvétel panelba | 260/290mA (Typ./Max.) |
| Panel Fogyasztás | 0.80/1.00W (Typ./Max.) |
| interfész típusa | Connector |
| Jelző interfész | JAE - FI-SEB20P-HF13, Pitch:1.25 mm, Pin:20 pins |
