Áttekintés
Leírás
LP154W02-TL07

LP154W02-TL07 Alapinformációk
| panel típus | LP154W02-TL07 |
|---|---|
| panel Brand | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1680×1050 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LP154W02-TL07 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Modell Alias | LP154W02 (TL)(07) |
| Üzemi hőmérséklet | 0 ~ 50 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -20 ~ 60 °C |
LP154W02-TL07 mechanikai jellemzők
| képpontos | 1680(RGB)×1050 (WSXGA+) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 128 PPI |
| Képarány | 16:10 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.06575×0.19725 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.19725×0.19725 mm (H×V) |
| Súly | 560g (Max.) |
| Felület | Antiglare (Haze 44%) |
| aktív terület | 331.38×207.11 mm (H×V) |
| előlap Area | 335.0×210.7 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 344×243.5 mm (H×V) |
| vázlat Mélység | 6.2/6.5 (Typ./Max.) mm |
| alakja stílus | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Holes & tartók | Side mounting holes (8-M2) on left, right bezel; Face mounting holes (6 pcs) on up, down slugs |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
| Érintő panel | Without |
LP154W02-TL07 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 170 cd/m² (Typ.) |
| kontraszt arány | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| kijelző Színes | 262K (6-bit) |
| színskála | 45% NTSC (CIE1931) |
| Válaszidő | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Látószög | 60/60/50/50 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Fehér színű Chromaticity | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| fehér változat | 2.00 (Max.)(13 points) |
| napfényben is olvasható | N |
LP154W02-TL07 Electronics Feature
| függőleges frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| fordított Scan | No |
| A teljes energiafogyasztás | 5.85W (Typ.) |
LP154W02-TL07 háttérvilágítás
| lámpa pozíció | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| lámpa típusa | CCFL |
| lámpa összege | 1 pcs |
| lámpa alakja | Straight |
| Lámpa üzemidő | 12K(Min.) (Hours) |
| lámpa feszültség | 680/695/835V (Min./Typ./Max.) |
| lámpa áram | 3.0/6.0/6.5mA (Min./Typ./Max.) |
| Lámpa Működési frekvencia | 40/60/80KHz (Min./Typ./Max.) |
| Lámpa Startup Feszültség | 1170/1400V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Lámpák Fogyasztás | 4.17/4.42W (Typ./Max.) |
| interfész típusa | Connector |
| Lámpa vezető testület | No |
LP154W02-TL07 Jelző interfész
| jel Kategória | LVDS |
|---|---|
| Jelosztály | LVDS (2 ch, 6-bit) |
| Bemeneti feszültség panelba | 3.3V (Typ.) |
| Áramfelvétel panelba | 530/760mA (Typ./Max.) |
| Panel Fogyasztás | 1.75/2.5W (Typ./Max.) |
| interfész típusa | Connector |
| Jelző interfész | JAE - FI-XB30SR-HF11, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
