Áttekintés
Leírás
LP156WF4-SPH1

LP156WF4-SPH1 Alapinformációk
| panel típus | LP156WF4-SPH1 |
|---|---|
| panel Brand | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1920×1080 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LP156WF4-SPH1 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Modell Alias | LP156WF4 (SP)(H1) |
| Üzemi hőmérséklet | 0 ~ 50 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -20 ~ 60 °C |
LP156WF4-SPH1 mechanikai jellemzők
| képpontos | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 141 PPI |
| Képarány | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.05975×0.17925 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.17925×0.17925 mm (H×V) |
| Súly | 340/350g (Typ./Max.) |
| Felület | Antiglare |
| aktív terület | 344.16×193.59 mm (H×V) |
| előlap Area | 347.6×196.9 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 359.5×223.8 mm (H×V) |
| vázlat Mélység | 3.2 (Max.) mm |
| alakja stílus | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Holes & tartók | Face mounting holes (8 pcs) on up, down slugs |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
| Érintő panel | Without |
LP156WF4-SPH1 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | AH-IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 300 cd/m² (Typ.) |
| kontraszt arány | 700 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| kijelző Színes | 262K (6-bit) |
| színskála | 60% NTSC (CIE1931) |
| Válaszidő | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Látószög | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Profil irány | Symmetry |
| Fehér színű Chromaticity | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| fehér változat | 1.40/1.60 (Typ./Max.)(13 points) |
| napfényben is olvasható | N |
LP156WF4-SPH1 Electronics Feature
| függőleges frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| fordított Scan | No |
| A teljes energiafogyasztás | 4.4W (Typ.) |
LP156WF4-SPH1 háttérvilágítás
| lámpa pozíció | Edge light type |
|---|---|
| lámpa típusa | WLED |
| Lámpa üzemidő | 10K(Min.) (Hours) |
| interfész típusa | Included in panel signal interface |
| Lámpa vezető testület | 3.4/3.5W (Typ./Max.) |
LP156WF4-SPH1 Jelző interfész
| jel Kategória | eDP |
|---|---|
| Jelosztály | eDP (2 Lanes) |
| Bemeneti feszültség panelba | 3.3V (Typ.) |
| Áramfelvétel panelba | 310/360mA (Typ./Max.) |
| Panel Fogyasztás | 1.0/1.2W (Typ./Max.) |
| interfész típusa | Connector |
| interface pozíció | |
| Jelző interfész | JAE - HD2S030HA2, Pitch:0.5 mm, Pin:30 pins |
