Áttekintés
Leírás
LQ038J7DH55

LQ038J7DH55 Alapinformációk
| panel típus | LQ038J7DH55 |
|---|---|
| panel Brand | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.8 inch, 320×480 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LQ038J7DH55 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
LQ038J7DH55 mechanikai jellemzők
| képpontos | 320(RGB)×480 (HVGA) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 153 PPI |
| Képarány | 2:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.055×0.165 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.165×0.165 mm (H×V) |
| aktív terület | 52.8×79.2 mm (H×V) |
| Álló vagy fekvő | Portrait type |
| Érintő panel | Embeded (4-wire Resistive) |
LQ038J7DH55 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transflective |
|---|---|
| kijelző Színes | 262K (6-bit) |
| napfényben is olvasható | Y |
LQ038J7DH55 háttérvilágítás
| lámpa pozíció | Edge light type |
|---|---|
| lámpa típusa | WLED |
LQ038J7DH55 Jelző interfész
| jel Kategória | TTL |
|---|---|
| Jelosztály | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
