Áttekintés
Leírás
LQ0DZ1C0062

LQ0DZ1C0062 Alapinformációk
| panel típus | LQ0DZ1C0062 |
|---|---|
| panel Brand | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,60 inch, 1920×1080 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LQ0DZ1C0062 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Üzemi hőmérséklet | 0 ~ 50 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -25 ~ 65 °C |
LQ0DZ1C0062 mechanikai jellemzők
| képpontos | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 36 PPI |
| Képarány | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.23075×0.69225 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.69225×0.69225 mm (H×V) |
| Felület | Antiglare (Haze 5%), Hard coating (2H) |
| aktív terület | 1329.12×741.63 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 1364.2×805.05 mm (H×V) |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
| Érintő panel | Without |
LQ0DZ1C0062 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | ASV, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 0 cd/m² |
| kontraszt arány | 4500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| kijelző Színes | 1.07B (10-bit) |
| Válaszidő | 4 (Typ.)(G to G) |
| Látószög | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Profil irány | Symmetry |
| napfényben is olvasható | N |
LQ0DZ1C0062 Electronics Feature
| függőleges frekvencia | 120Hz |
|---|
LQ0DZ1C0062 háttérvilágítás
| lámpa típusa | No B/L |
|---|
LQ0DZ1C0062 Jelző interfész
| jel Kategória | LVDS |
|---|---|
| Jelosztály | LVDS (4 ch, 10-bit) |
| Bemeneti feszültség panelba | 12.0V (Typ.) |
| Áramfelvétel panelba | 0.7/2.5A (Typ./Max.) |
| interfész típusa | Connector |
| Jelző interfész | JAE - FI-RNE51SZ-HF-R1500, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
| 3D megjelenítés |
