LQ133M1JW01

| panel típus | LQ133M1JW01 |
|---|---|
| panel Brand | SHARP |
| Descrition | IGZO TFT-LCD ,13.3 inch, 1920×1080 |
| panel típusa | IGZO TFT-LCD |
| LQ133M1JW01 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Megjelenítési mód | ASV, Normally Black, Transmissive |
| aktív terület | 293.76×165.24 mm |
| alakja stílus | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Felület | |
| kontraszt arány | 1000:1 (Typ.) |
| Szinek | 16.7M (8-bit) |
| Válaszidő | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Látószög | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvencia | 60Hz |
| lámpa típusa | WLED Embedded (LED Driver) |
| Jelző interfész | eDP (2 Lanes) , 30 pins |
| Bemeneti feszültség | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com egy speciális harisnya forgalmazó SHARP LQ133M1JW01.
SHARP LQ133M1JW01 új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A SHARP LQ133M1JW01 pdf adatlap vagy részletes előírásokat a SHARP LQ133M1JW01 vagy más SHARP LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot SHARP LQ133M1JW01 a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
SHARP LQ133M1JW01 új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A SHARP LQ133M1JW01 pdf adatlap vagy részletes előírásokat a SHARP LQ133M1JW01 vagy más SHARP LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot SHARP LQ133M1JW01 a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
Kapcsolódó kulcsszavak "LQ133M1JW01"
- SHARP LQ133M1JW01
- LQ133M1JW01 adatlap
- LQ133M1JW01 kép
- LQ133M1JW01 ár
- LQ133M1JW01 forgalmazó

