Áttekintés
Leírás
V645HQ1-LS1

V645HQ1-LS1 Alapinformációk
| panel típus | V645HQ1-LS1 |
|---|---|
| panel Brand | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,65 inch, 1920×1080 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| V645HQ1-LS1 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Üzemi hőmérséklet | 0 ~ 50 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -20 ~ 60 °C |
| Megjegyzések | Center Luminance of white 3D: 70 cd/m² |
V645HQ1-LS1 mechanikai jellemzők
| képpontos | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 34 PPI |
| Képarány | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.248×0.744 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.744×0.744 mm (H×V) |
| Súly | 29.6Kgs (Typ.) |
| Felület | Antiglare, Hard coating (3H) |
| aktív terület | 1428.48×803.52 mm (H×V) |
| előlap Area | 1440.6×814.6 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 1474.1×850.6 mm (H×V) |
| vázlat Mélység | 35.0±1.0 mm |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
| Érintő panel | Without |
V645HQ1-LS1 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 400 cd/m² (Typ.) |
| kontraszt arány | 5000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| kijelző Színes | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) |
| színskála | 70% NTSC (CIE1931) |
| Válaszidő | 5.5 (Typ.)(G to G) |
| Látószög | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Profil irány | Symmetry |
| Fehér színű Chromaticity | Wx:0.280; Wy:0.290 |
| fehér változat | 1.30 (Max.)(5 points) |
| 3D megjelenítés | |
| napfényben is olvasható | N |
V645HQ1-LS1 Electronics Feature
| függőleges frekvencia | 240Hz (60Hz Input) |
|---|---|
| fordított Scan | No |
V645HQ1-LS1 háttérvilágítás
| lámpa pozíció | Edge light type |
|---|---|
| lámpa típusa | WLED |
| Lámpa üzemidő | 30K(Min.) (Hours) |
| lámpa feszültség | 30.8/39.6V (Min./Max.) |
| lámpa áram | 150±9mA |
| interfész típusa | Connector |
| Lámpa vezető testület | 188/216.5W (Typ./Max.) |
V645HQ1-LS1 Jelző interfész
| jel Kategória | LVDS |
|---|---|
| Jelosztály | LVDS (2 ch, 10-bit) |
| Bemeneti feszültség panelba | 12.0V (Typ.) |
| Áramfelvétel panelba | 1.75/2.1W (Typ./Max.) |
| Panel Fogyasztás | 21.0/25.2W (Typ./Max.) |
| interfész típusa | Connector |
| Jelző interfész | P-TWO - 187059-51221, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
