AM-240320LGTNQW-T00H

| panel model | AM-240320LGTNQW-T00H |
|---|---|
| Zespół Marka | AMPIRE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 240×320 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| AM-240320LGTNQW-T00H cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Obszar aktywny | 36.72×48.96 mm |
| Zarys | 43.6×85.5×4.05 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 200:1 (Typ.) |
| Kolory wyświetlacza | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 15/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | |
| Rodzaj lampy | 4S1P WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | 8/9/16/18-bit 8080 parallel , 51 pins |
| Napięcie wejściowe | 2.8/2.8V (Typ.) |
LCDs-Screen.com to specjalność obsady dystrybutorem AMPIRE AM-240320LGTNQW-T00H.
AMPIRE AM-240320LGTNQW-T00H są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu AMPIRE AM-240320LGTNQW-T00H pdf lub szczegółowymi specyfikacjami AM-240320LGTNQW-T00H AMPIRE lub innych monitorów LCD AMPIRE, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z AMPIRE AM-240320LGTNQW-T00H dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
AMPIRE AM-240320LGTNQW-T00H są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu AMPIRE AM-240320LGTNQW-T00H pdf lub szczegółowymi specyfikacjami AM-240320LGTNQW-T00H AMPIRE lub innych monitorów LCD AMPIRE, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z AMPIRE AM-240320LGTNQW-T00H dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Zbliżone Kategorie dla "AM-240320LGTNQW-T00H"
- AMPIRE AM-240320LGTNQW-T00H
- AM-240320LGTNQW-T00H datasheet
- AM-240320LGTNQW-T00H obrazu
- AM-240320LGTNQW-T00H cena
- AM-240320LGTNQW-T00H dystrybutor

