BTL507212-W677L

| panel model | BTL507212-W677L |
|---|---|
| Zespół Marka | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 720×1280 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| BTL507212-W677L cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Obszar aktywny | 62.1×110.4 mm |
| Zarys | 66.3×121×1.75 mm |
| Powierzchnia | Clear |
| Współczynnik kontrastu | 800:1 (Typ.) |
| Kolory wyświetlacza | 16.7M (8-bit) |
| Czas odpowiedzi | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Rodzaj lampy | 5S2P WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | MIPI (4 data lanes) , 30 pins |
| Napięcie wejściowe | (1.8/2.8)/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCC) |
LCDs-Screen.com to specjalność obsady dystrybutorem BOE BTL507212-W677L.
BOE BTL507212-W677L są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu BOE BTL507212-W677L pdf lub szczegółowymi specyfikacjami BTL507212-W677L BOE lub innych monitorów LCD BOE, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z BOE BTL507212-W677L dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
BOE BTL507212-W677L są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu BOE BTL507212-W677L pdf lub szczegółowymi specyfikacjami BTL507212-W677L BOE lub innych monitorów LCD BOE, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z BOE BTL507212-W677L dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Zbliżone Kategorie dla "BTL507212-W677L"
- BOE BTL507212-W677L
- BTL507212-W677L datasheet
- BTL507212-W677L obrazu
- BTL507212-W677L cena
- BTL507212-W677L dystrybutor
