Przegląd
Specyfikacja
CLAA022GA01AG

CLAA022GA01AG Podstawowe informacje
| panel model | CLAA022GA01AG |
|---|---|
| Zespół Marka | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 240×320 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| CLAA022GA01AG cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
CLAA022GA01AG Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 240(RGB)×320 (QVGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 182 PPI |
| Proporcje obrazu | 3:4 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pixel Pitch | 0.1395×0.1395 mm (H×V) |
| Waga | 14g |
| Obszar aktywny | 33.48×44.64 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 40.58×57.15 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 3.47 (Typ.) mm |
| Pozioma lub pionowa | Portrait type |
CLAA022GA01AG Właściwości optyczne
| Jasność | 200 cd/m² (Typ.) |
|---|---|
| Współczynnik kontrastu | 300 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 262K () |
| Czas odpowiedzi | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| czytelny w słońcu | N |
CLAA022GA01AG Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | CPU |
|---|---|
| Klasa sygnału | CPU |
