Przegląd
Specyfikacja
DLH4626

DLH4626 Podstawowe informacje
| panel model | DLH4626 |
|---|---|
| Zespół Marka | LiteMax |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,46 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| DLH4626 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
DLH4626 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 47 PPI |
| Proporcje obrazu | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.17675×0.53025 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.53025×0.53025 mm (H×V) |
| Waga | 10.7/11.7Kgs (Typ./Max.) |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Obszar aktywny | 1018.08×572.6 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 1049×604.6 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 19.0/24.0 (Typ./Max.) mm |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
DLH4626 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 1200 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 6000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 16.7M (8-bit) |
| Czas odpowiedzi | 6.5 (Typ.)(G to G) |
| Kąt widzenia | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | Symmetry |
| Biały kolor chromatyczności | Wx:0.270; Wy:0.310 |
| Biały Variation | 1.33 (Typ.)(5 points) |
| czytelny w słońcu | Y |
DLH4626 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | No |
| Całkowity pobór mocy | 150/166W (Typ./Max.) |
DLH4626 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type |
|---|---|
| Rodzaj lampy | WLED |
| Typ interfejsu | Connector |
| Kierowca Board Lampa | 2.87/2.94A (Typ.)(R LID/L LID) |
DLH4626 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 12.0V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 0.37/0.67A (Typ./Max.) |
| Pobór Power Panel | 4.44/8.04W (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | JAE - FI-RE51S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
