EJ070NA-01G

| panel model | EJ070NA-01G |
|---|---|
| Zespół Marka | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| EJ070NA-01G cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Obszar aktywny | 154.08×85.92 mm |
| Zarys | 164.9×100×3.65 mm |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Współczynnik kontrastu | 500:1 (Typ.) |
| Kolory wyświetlacza | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Dithering) , CIE1931 50% |
| Czas odpowiedzi | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rodzaj lampy | WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | Parallel RGB (1 ch, 6/8-bit) , 50 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3/10.4/16.0/-7.0V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Screen.com to specjalność obsady dystrybutorem CHIMEI INNOLUX EJ070NA-01G.
CHIMEI INNOLUX EJ070NA-01G są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu CHIMEI INNOLUX EJ070NA-01G pdf lub szczegółowymi specyfikacjami EJ070NA-01G CHIMEI INNOLUX lub innych monitorów LCD CHIMEI INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z CHIMEI INNOLUX EJ070NA-01G dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
CHIMEI INNOLUX EJ070NA-01G są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu CHIMEI INNOLUX EJ070NA-01G pdf lub szczegółowymi specyfikacjami EJ070NA-01G CHIMEI INNOLUX lub innych monitorów LCD CHIMEI INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z CHIMEI INNOLUX EJ070NA-01G dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Zbliżone Kategorie dla "EJ070NA-01G"
- CHIMEI INNOLUX EJ070NA-01G
- EJ070NA-01G datasheet
- EJ070NA-01G obrazu
- EJ070NA-01G cena
- EJ070NA-01G dystrybutor

