Przegląd
Specyfikacja
EK027QV01
EK027QV01 Podstawowe informacje
| panel model | EK027QV01 |
|---|---|
| Zespół Marka | No Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.7 inch, 320×240 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| EK027QV01 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -20 ~ 60 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 70 °C |
EK027QV01 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 320(RGB)×240 (QVGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Delta |
| Gęstość pikseli | 150 PPI |
| Proporcje obrazu | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.056×0.168 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.168×0.168 mm (H×V) |
| Waga | 15.35g |
| Powierzchnia | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Obszar aktywny | 54×40.5 mm (H×V) |
| Bezel Area | 56.6×43.1 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 63.5×46.6 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 2.60 mm |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
EK027QV01 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 240 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 350 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 16.7M (8-bit) |
| color Gamut | 40% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 50/50/25/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | 12 o'clock |
| Biały kolor chromatyczności | Wx:0.307; Wy:0.340 |
| Biały Variation | 1.25/1.33 (Typ./Max.)(9 points) |
| czytelny w słońcu | N |
EK027QV01 Cecha Electronics
| Skanowanie Odwrócona | Yes (U/D, L/R) |
|---|---|
| sterownik IC | NT53002 |
EK027QV01 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type |
|---|---|
| Rodzaj lampy | WLED |
| Kwota lamp | 2S1P |
| Kształt lampy | 1 string |
| Lamp Life Time | 20K(Typ.) (Hours) |
| lampa Napięcie | 3.5V (Typ.) |
| Prąd lampy | 25mA (Typ.) |
| Lampy Pobór mocy | 87mW (Typ.) |
| Typ interfejsu | Included in panel signal interface |
| Kierowca Board Lampa | No |
EK027QV01 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | Serial RGB |
|---|---|
| Klasa sygnału | Serial RGB (8-bit) + SPI, CCIR601/656 |
| Napięcie wejściowe na panelu | 3.3V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 17mA (Typ.) |
| Napięcie do wyświetlania sygnałów | 0≤VIL≤0.2VDD; 0.8VDD≤VIH≤VDD |
| Typ interfejsu | FPC |
| Wyświetlacz 3D |
