EK05002-702T
| panel model | EK05002-702T |
|---|---|
| Zespół Marka | No Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| EK05002-702T cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Obszar aktywny | 108×64.8 mm |
| Zarys | 120.7×75.8 mm |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Współczynnik kontrastu | 400:1 (Typ.) |
| Kolory wyświetlacza | 16.7M (8-bit) , CIE1931 60% |
| Czas odpowiedzi | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Rodzaj lampy | 6S2P WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com to specjalność obsady dystrybutorem No Brand EK05002-702T.
No Brand EK05002-702T są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu No Brand EK05002-702T pdf lub szczegółowymi specyfikacjami EK05002-702T No Brand lub innych monitorów LCD No Brand, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z No Brand EK05002-702T dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
No Brand EK05002-702T są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu No Brand EK05002-702T pdf lub szczegółowymi specyfikacjami EK05002-702T No Brand lub innych monitorów LCD No Brand, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z No Brand EK05002-702T dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Zbliżone Kategorie dla "EK05002-702T"
- No Brand EK05002-702T
- EK05002-702T datasheet
- EK05002-702T obrazu
- EK05002-702T cena
- EK05002-702T dystrybutor

