EL512.256-H2 FRA

| panel model | EL512.256-H2 FRA |
|---|---|
| Zespół Marka | Lumineq |
| Descrition | EL ,8.6 inch, 512×256 |
| płyta | EL |
| EL512.256-H2 FRA cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Obszar aktywny | 195.1×97.5 mm |
| Zarys | 233×136 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | |
| Kolory wyświetlacza | Monochrome |
| Kąt widzenia | |
| Częstotliwość | 70Hz |
| Napięcie wejściowe | 5/(11~30))V (Typ.)(VCC1/VCC2) |
LCDs-Screen.com to specjalność obsady dystrybutorem Lumineq EL512.256-H2 FRA.
Lumineq EL512.256-H2 FRA są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu Lumineq EL512.256-H2 FRA pdf lub szczegółowymi specyfikacjami EL512.256-H2 FRA Lumineq lub innych monitorów LCD Lumineq, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z Lumineq EL512.256-H2 FRA dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Lumineq EL512.256-H2 FRA są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu Lumineq EL512.256-H2 FRA pdf lub szczegółowymi specyfikacjami EL512.256-H2 FRA Lumineq lub innych monitorów LCD Lumineq, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z Lumineq EL512.256-H2 FRA dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Zbliżone Kategorie dla "EL512.256-H2 FRA"
- Lumineq EL512.256-H2 FRA
- EL512.256-H2 FRA datasheet
- EL512.256-H2 FRA obrazu
- EL512.256-H2 FRA cena
- EL512.256-H2 FRA dystrybutor

