EL640.480-AM1 AG

| panel model | EL640.480-AM1 AG |
|---|---|
| Zespół Marka | Lumineq |
| Descrition | EL ,10.4 inch, 640×480 |
| płyta | EL |
| EL640.480-AM1 AG cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Obszar aktywny | 211.1×158.3 mm |
| Zarys | 266×192 mm |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Współczynnik kontrastu | 40 : 1 (Typ.) |
| Kolory wyświetlacza | Mono(Yellow) (1-bit) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 120Hz |
| Interfejs sygnału | Parallel Data (2ch, 4-bit) , 20 pins |
| Napięcie wejściowe | 5/12V (Typ.)(VL/VH) |
LCDs-Screen.com to specjalność obsady dystrybutorem Lumineq EL640.480-AM1 AG.
Lumineq EL640.480-AM1 AG są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu Lumineq EL640.480-AM1 AG pdf lub szczegółowymi specyfikacjami EL640.480-AM1 AG Lumineq lub innych monitorów LCD Lumineq, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z Lumineq EL640.480-AM1 AG dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Lumineq EL640.480-AM1 AG są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu Lumineq EL640.480-AM1 AG pdf lub szczegółowymi specyfikacjami EL640.480-AM1 AG Lumineq lub innych monitorów LCD Lumineq, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z Lumineq EL640.480-AM1 AG dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Zbliżone Kategorie dla "EL640.480-AM1 AG"
- Lumineq EL640.480-AM1 AG
- EL640.480-AM1 AG datasheet
- EL640.480-AM1 AG obrazu
- EL640.480-AM1 AG cena
- EL640.480-AM1 AG dystrybutor

