Przegląd
Specyfikacja
F02424-07U

F02424-07U Podstawowe informacje
| panel model | F02424-07U |
|---|---|
| Zespół Marka | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 320×240 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| F02424-07U cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 80 °C |
F02424-07U Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 320(RGB)×240 (QVGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 169 PPI |
| Proporcje obrazu | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.050×0.150 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.150×0.150 mm (H×V) |
| Powierzchnia | Without Polarizer |
| Obszar aktywny | 48×36 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 51.8×43.09 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 1.0±0.1 mm |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
F02424-07U Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 350 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| color Gamut | 57% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 45/45/45/20 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| przepuszczalności | 4.6% (Typ.)(with Polarizer) |
| czytelny w słońcu | N |
F02424-07U Cecha Electronics
| sterownik IC | Suggest HX8368-A, OTM3221A, ILI9342 |
|---|
F02424-07U Układ podświetlenia
| Rodzaj lampy | No B/L |
|---|
