HJ070NA-13A

| panel model | HJ070NA-13A |
|---|---|
| Zespół Marka | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1024×600 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| HJ070NA-13A cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Obszar aktywny | 153.6×90 mm |
| Zarys | 165.75×105.39×2.65 mm |
| Powierzchnia | Clear |
| Współczynnik kontrastu | 700:1 (Typ.) |
| Kolory wyświetlacza | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 70% |
| Czas odpowiedzi | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 70/75/75/75 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Rodzaj lampy | WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 40 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3/11.0/20.0/-6.8V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Screen.com to specjalność obsady dystrybutorem CHIMEI INNOLUX HJ070NA-13A.
CHIMEI INNOLUX HJ070NA-13A są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu CHIMEI INNOLUX HJ070NA-13A pdf lub szczegółowymi specyfikacjami HJ070NA-13A CHIMEI INNOLUX lub innych monitorów LCD CHIMEI INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z CHIMEI INNOLUX HJ070NA-13A dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
CHIMEI INNOLUX HJ070NA-13A są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu CHIMEI INNOLUX HJ070NA-13A pdf lub szczegółowymi specyfikacjami HJ070NA-13A CHIMEI INNOLUX lub innych monitorów LCD CHIMEI INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z CHIMEI INNOLUX HJ070NA-13A dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Zbliżone Kategorie dla "HJ070NA-13A"
- CHIMEI INNOLUX HJ070NA-13A
- HJ070NA-13A datasheet
- HJ070NA-13A obrazu
- HJ070NA-13A cena
- HJ070NA-13A dystrybutor
