HSD015B4N5-A00

| panel model | HSD015B4N5-A00 |
|---|---|
| Zespół Marka | HannStar |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,1.5 inch, 128×128 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| HSD015B4N5-A00 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Obszar aktywny | 27.264×27.264 mm |
| Zarys | 30.26×32.99 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 200:1 (Typ.) |
| Kolory wyświetlacza | 262K (6-bit) , CIE1931 51% |
| Czas odpowiedzi | 6.5 (Typ.)(G to G) |
| Kąt widzenia | 45/45/55/20 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| sterownik IC | COG Suggest ST7735R |
LCDs-Screen.com to specjalność obsady dystrybutorem HannStar HSD015B4N5-A00.
HannStar HSD015B4N5-A00 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu HannStar HSD015B4N5-A00 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami HSD015B4N5-A00 HannStar lub innych monitorów LCD HannStar, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z HannStar HSD015B4N5-A00 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
HannStar HSD015B4N5-A00 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu HannStar HSD015B4N5-A00 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami HSD015B4N5-A00 HannStar lub innych monitorów LCD HannStar, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z HannStar HSD015B4N5-A00 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Zbliżone Kategorie dla "HSD015B4N5-A00"
- HannStar HSD015B4N5-A00
- HSD015B4N5-A00 datasheet
- HSD015B4N5-A00 obrazu
- HSD015B4N5-A00 cena
- HSD015B4N5-A00 dystrybutor

