HSD101PWW1-H00-0220

| panel model | HSD101PWW1-H00-0220 |
|---|---|
| Zespół Marka | HannStar |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×800 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| HSD101PWW1-H00-0220 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | HS-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Obszar aktywny | 216.96×135.6 mm |
| Zarys | 225.25×144.9 mm |
| Powierzchnia | Glare (Haze 0%) |
| Współczynnik kontrastu | 800:1 (Typ.) |
| Kolory wyświetlacza | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Czas odpowiedzi | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
LCDs-Screen.com to specjalność obsady dystrybutorem HannStar HSD101PWW1-H00-0220.
HannStar HSD101PWW1-H00-0220 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu HannStar HSD101PWW1-H00-0220 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami HSD101PWW1-H00-0220 HannStar lub innych monitorów LCD HannStar, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z HannStar HSD101PWW1-H00-0220 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
HannStar HSD101PWW1-H00-0220 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu HannStar HSD101PWW1-H00-0220 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami HSD101PWW1-H00-0220 HannStar lub innych monitorów LCD HannStar, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z HannStar HSD101PWW1-H00-0220 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Zbliżone Kategorie dla "HSD101PWW1-H00-0220"
- HannStar HSD101PWW1-H00-0220
- HSD101PWW1-H00-0220 datasheet
- HSD101PWW1-H00-0220 obrazu
- HSD101PWW1-H00-0220 cena
- HSD101PWW1-H00-0220 dystrybutor

