LB064V02-A1

| panel model | LB064V02-A1 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,6.4 inch, 640×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LB064V02-A1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Obszar aktywny | 130.56×97.92 mm |
| Zarys | 145.5×111.5 mm |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 13%), Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 300:1 (Typ.) |
| Kolory wyświetlacza | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 15/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Rodzaj lampy | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Interfejs sygnału | TTL (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Screen.com to specjalność obsady dystrybutorem LG.Philips LCD LB064V02-A1.
LG.Philips LCD LB064V02-A1 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu LG.Philips LCD LB064V02-A1 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami LB064V02-A1 LG.Philips LCD lub innych monitorów LCD LG.Philips LCD, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z LG.Philips LCD LB064V02-A1 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
LG.Philips LCD LB064V02-A1 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu LG.Philips LCD LB064V02-A1 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami LB064V02-A1 LG.Philips LCD lub innych monitorów LCD LG.Philips LCD, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z LG.Philips LCD LB064V02-A1 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Zbliżone Kategorie dla "LB064V02-A1"
- LG.Philips LCD LB064V02-A1
- LB064V02-A1 datasheet
- LB064V02-A1 obrazu
- LB064V02-A1 cena
- LB064V02-A1 dystrybutor
