Przegląd
Specyfikacja
LB070W02-TMI2

LB070W02-TMI2 Podstawowe informacje
| panel model | LB070W02-TMI2 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 480×234 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LB070W02-TMI2 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LB070W02 (TM)(I2) |
| temperatura robocza | -10 ~ 60 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 70 °C |
| Uwagi | Full color depth depends on application Ics and frame buffer |
LB070W02-TMI2 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 480(RGB)×234 |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 76 PPI |
| Proporcje obrazu | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.107×0.370 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.321×0.370 mm (H×V) |
| Waga | 170g (Typ.) |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Obszar aktywny | 154.08×86.58 mm (H×V) |
| Bezel Area | 156.75×89.5 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 164.9×100 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 5.7±0.3 mm |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LB070W02-TMI2 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 220 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | Full color () |
| Czas odpowiedzi | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 65/65/45/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | 6 o'clock |
| czytelny w słońcu | N |
LB070W02-TMI2 Cecha Electronics
| Skanowanie Odwrócona | No |
|---|---|
| Czas Controller (T-CON) | Need external T-CON |
LB070W02-TMI2 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type |
|---|---|
| Rodzaj lampy | CCFL |
| Kwota lamp | 1 pcs |
| Kształt lampy | L shape |
| Lamp Life Time | 20K(Min.) (Hours) |
| lampa Napięcie | 567/594/633V (Min./Typ./Max.) |
| Prąd lampy | 3.0/6.0/7.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Częstotliwość lampy robocze | 45/80KHz (Min./Max.) |
| Lampa Napięcie startowe | 830/940V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Lampy Pobór mocy | 3.56W (Typ.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Kierowca Board Lampa | No |
LB070W02-TMI2 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | Analog |
|---|---|
| Klasa sygnału | TFT Specific Analog RGB |
| Napięcie wejściowe na panelu | 5.0/5.0/16.5/-10.0V (Typ.)(VDD1/VDD2/VGH/VGL) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 5.0/50/0.5/15mA (Max.)(IDD1/IDD2/IGH/IGL) |
| Typ interfejsu | FPC |
| Wyświetlacz 3D |
