LB080WV4-TD01

| panel model | LB080WV4-TD01 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 800×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LB080WV4-TD01 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Obszar aktywny | 176.64×99.36 mm |
| Zarys | 199×121 mm |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Współczynnik kontrastu | 400:1 (Typ.) |
| Kolory wyświetlacza | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Czas odpowiedzi | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/60/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Rodzaj lampy | 2 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Interfejs sygnału | CMOS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Screen.com to specjalność obsady dystrybutorem LG.Philips LCD LB080WV4-TD01.
LG.Philips LCD LB080WV4-TD01 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu LG.Philips LCD LB080WV4-TD01 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami LB080WV4-TD01 LG.Philips LCD lub innych monitorów LCD LG.Philips LCD, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z LG.Philips LCD LB080WV4-TD01 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
LG.Philips LCD LB080WV4-TD01 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu LG.Philips LCD LB080WV4-TD01 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami LB080WV4-TD01 LG.Philips LCD lub innych monitorów LCD LG.Philips LCD, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z LG.Philips LCD LB080WV4-TD01 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Zbliżone Kategorie dla "LB080WV4-TD01"
- LG.Philips LCD LB080WV4-TD01
- LB080WV4-TD01 datasheet
- LB080WV4-TD01 obrazu
- LB080WV4-TD01 cena
- LB080WV4-TD01 dystrybutor

